BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

——————————————————————————-

Klausau: Skyle - Gangas
Žiūriu: i nešvarią lėkštę ant savo stalo
Geriu: non alcoholic beer
Nuotaika: svajinga

<a href=”http://www.blogas.lt/cukrausfabrikas/213282/as-jau-isprotejau-as-jau-supratau.html”>Cukrainio šiandieniniai pasvarstymai</a> man pasirodė labai artimi. Prieš kelis metus aš irgi panašus žmogus buvau. Niekur nepritinkantis. Nerūkantis, negeriantis, neturėjau merginos ir nemėgdavau visokių diskotekėlių bei vakarėlių. Paskui deja pradėjau gyventi kitokį gyvenimą. Žinok, Cukraini, nėra geresnės būsenos, kaip būti niekur nepritinkančiu. Štai todėl aš vėl mečiau rūkyti, nebegeriu alkoholio, stengiuosi eiti miegoti dešimtą vakaro ir gyventi sveiką gyvenimą. Matai, tas faktas, jog tu niekur nepritinki, kaip tik parodo, jog esi išskirtinis. Nenorėk būti tokia, kaip visi, patikėk, tai blogas jausmas.
<a href=”http://www.flickr.com/photos/12147602@N00/374720923/” title=”Photo Sharing”><img src=”http://farm1.static.flickr.com/59/374720923_66e5689a57.jpg” width=”500″ height=”375″ alt=”cold_by_menulio_vaikas” /></a>

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. padebesiais:

    Mhm.

    Mano požiūrio dvynys/ė.

    ; >

  2. Avela:

    būti ne tokiu kaip visi - puiku, pagirtinai, geras jausmas. o aš labai džiaugiuosi už išskirtinius žmones nebijančius žvelgti vėjui į akis:)

Rašyti komentarą